Kontakt oss

Funksjon Hovedstyret IL Skrim  Navn Telefon E-post
Leder/medlemsnett Hanne Lindh 93453885 post@ilskrim.no
Nestleder/økonomi  Kjersti Rød 93057484
Daglig Leder Lars Wettestad 95206598

daglig.leder@ilskrim.no

Styremedlem  Kari-Anne Sandengen  

kasandengen@gmail.com

Amerikansk Fotball Vibe Haugejorden  
Skrim Reserven Øyvind Ristvedt  

oristvedt@online.no

Barneidrettskontakt Øystein Hagen  

rchagen@ebnett.no

Ungdomsrepresentant Andrea Gabrielsen  
Fotball Anders Hovde  

leder.fotball@ilskrim.no

Håndball Christoffer Leander   handball@ilskrim.no
Bueskyting Henning Skau  
Ski Inger Waal Lande   ski@ilskrim.no
Badminton Marius Bakken   badminton@ilskrim.no
Web/informasjon Jan Friborg  

fotball@ilskrim.no

Skrim Elite Leif Stensrud  

leif.stensrud@assemblin.no

Muay Thai Lena Fredrikke Bjelde  

lena.fredrikke@hotmail.com